NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

EssentiaGlow Algae Omega-3

Toidulisand Algae Omega-3 on toode, mille peamiseks koostisaineks on ajule ja nägemisele eriti vajalikke aineid sisaldav taimset päritolu dokosaheksaeenhape (DHA) ehk oomega-3-rasvhape, mis on valmistatud loodust säästval viisil, tööstuslikul teel kasvatatud vetikatest.

Kuna DHA tavaliseks allikaks on rasvased kalad, millest valmistatakse kalamaksaõli, siis inimestel, kes ei tarbi loomset päritolu tooteid, sealhulgas kala, võib tekkida suuri probleeme oma organismi igapäevase DHA normiga varustamisel.

Taimse DHA hankimine ei kahjusta loodust nii palju, kui seda teeb intensiivne kalapüük maailma ookeanidest. Lisaks sellele ei sisalda vetikatest saadud DHA mingit saastet ega raskmetalle, nagu näiteks pliid, mida võib tihti leiduda kalades. Seega on Algae Omega-3 palju puhtam ja loodussõbralikum kui tavaline kalamaksaõli.

Tegelikult ei valmista ka rasvased kalad ise meile seda vajalikku DHA-d. Nende organism saab kõnealust hapet merevetikatest ja planktonist ning säilitab seda rasvas. Niisiis on tööstuslikul teel kasvatatud vetikatest saadud DHA analoogne alternatiiv kalamaksaõlile, veelgi enam – selle valmistamisel minnakse mööda DHA vaheperemehest kalast. Uuringud kinnitavad, et vetikatest valmistatud taimset päritolu DHA-l on täpselt samad omadused nagu kalamaksaõlis leiduval DHA-l.

On kindlaks tehtud, et positiivne mõju ajule ja nägemisele avaldub, kui tarbida päevas 250 mg DHA-d, ning just selline kogus sisaldub ühes Algae Omega-3 kapslis.

Tarbimine: 1 kapsel päevas soovitatavalt koos toiduga. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Parimate tulemuste saavutamiseks on vaja toidulisandit regulaarselt tarbida ning ühendada tervislik toitumine ja aktiivne füüsiline tegevus. Pidage meeles, et iga organism reageerib toidulisandile individuaalselt. Kui peate dieeti üle kolme nädala, on soovitatav pidada nõu oma arstiga.

Loodame, et EssentiaGlow toidulisand Algae Omega-3 parandab teie üldist enesetunnet ja pakub igakülgset kasu. See on toode, milles ühinevad iidne tarkus ja teaduslik innovatsioon.

Pakk: müügil kolme paki kaupa, kokku 90 kapslit. Komplekti hind on 44,95 €. Pildil on pakkide komplekt.

Tootja: EuroCaps Ltd, Crown Business Park, Tredegar, NP22 4EF, JK.

Turustaja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 44.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta