NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

EssentiaGlow kaubamärgi kosmeetikatoodete komplekt naistele

Tooted, mida peab omama iga enda nahast lugu pidav naine, on kõik pakitud ühte karpi, mis on märgistatud tootja firmamärgiga. Meie eesmärk on, et Teieni jõuaks kõrge kvaliteediga nahahooldustooted ning seda soodsama hinnaga kui jaekaubanduses saadaval.

Näohooldustoodete komplektis olevate kreemide koostises sisalduvad koensüüm Q10 ning hüaluroonhape, mis on looduslikud ning naha tervise jaoks ülimalt vajalikud koostisosad. Tooted sisaldavad muu hulgas ka E-vitamiini ning võiseemnikuõli (shea-võid). Koostisosad toetavad üksteise mõju ning täiendavad üksteist naha tervise nimel.

Koensüüm Q10 (tuntud ka kui ubikinoon) on loomulik rasvlahustuv antioksüdant. Tegemist on vitamiinile sarnase ainega, mida leidub kõikides inimkeha rakkudes. Ta on oluline rakkude kaitsmisel ning osaleb energia tootmises iga inimese organismis.

Mitmed uuringud on tõestanud koensüüm Q10 kasulikku mõju nahale. Arvatakse, et see aine mõjutab kortsude teket, kuna vähendab UV-kiirguse poolt tekitatavat kahju, stimuleerib kollageeni tootmist ning vähendab ka üldiselt mitmesuguste tegurite kahjulikku mõju nahale. On teada, et päike vähendab nahas oleva Q10 hulka. Samal ajal avaldab nahale kantud Q10 põletusvastast mõju, toimib nagu antioksüdant ning ergutab nahka üldiselt.

Hüaluroohape on inimorganismis loomulikult leiduv aine, mida esineb enim liigesevedelikus, nahas ning veresoonte seintes. Selle aine olulisim omadus on, et üks selle molekul tõmbab ligi endast 500 korda suurema hulga vett. Sellegipoolest on teada, et hüaluroonhappe kogused organismis hakkavad vähenema juba 20ndatel eluaastatel, mistõttu tekivad nahale väikesed kortsukesed.

Hüaluroon kiirendab naharakkude uuenemist, vähendab naha kuivust ja ärritust, elavdab naharakkude paljunemist ja haavade paranemist ning kaitseb nahka infektsioonide eest. Tänu oma omadusele niiskust ligi tõmmata aitab hüaluroon tasandada kortse ning muuta nahka pehmemaks, mistõttu näib nahk noorem. Kirjandusest võib lausa leida, et hüaluroonhapet nimetatakse nooruse eliksiiriks.

Komplektis olevad näohooldustooted sisaldavad ka E-vitamiini. Seegi on oluline antioksüdant, mis aeglustab vananemisprotsessi, kiirendab organismi kudede uuenemist ning pärsib kahjulike ainete mõju.

Samuti toodete koostisesse kuuluv võiseemnikuõli on rasvekstrakt, mida saadakse Aafrikas kasvavatest sheapähklite seemnetest. Tal on niisutav, antibakteriaalne ning põletusvastane mõju, mis rahustab nahka ning kaitseb selle elastsust.

Komplekt sisaldab päevakreemi (50 ml), öökreemi (50 ml) ning silmaaluste geeli (15 ml).

Tarnija: EssentiaGlow Products AB, Enhagsslingan 3, SE 187 40, Täby, Rootsi.

Edasimüüja Leedus: DirectMarketing OU, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 49.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta