NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

EssentiaGlow Q10

„EssentiaGlow Q10“ ja E- ning B2-vitamiini kombinatsioon on väga kvaliteetne Skandinaaviast pärit toode, millel on märge “Naturally Swedish”.

Koensüüm Q10 (mida nimetatakse ka ubikinooniks) on naturaalne rasvlahustuv antioksüdant. See on vitamiinisarnane aine, mida leidub kõigis inimkeha rakkudes ja mis osaleb meie organismis energiatootmisprotsessides.

Koensüümi Q10 avastas 1957. aastal professor Fredrick L. Crane koos oma uurimismeeskonnaga, kuid see aine muutus populaarseks alles 90ndatel aastatel, kuna alles siis selgitati täpsemalt välja, milleks see vajalik on ja kuidas see meie tervist mõjutab.

Koensüümi Q10 saame ka koos toiduga, näiteks sisaldab seda punane liha, maks, süda, rasvane kala, teravili, spinat.

E-vitamiin (tokoferool) on tähtis antioksüdant, mis kaitseb rakke oksüdatiivse kahjustuse eest.

B2-vitamiin aitab säilitada normaalse energiavahetuse, närvisüsteemi normaalse toimimise, naha- ja limaskestade normaalse seisundi ja on tähtis normaalse nägemise tagamiseks.

Toidulisandi „EssentiaGlow Q10“ ja E- ning B2-vitamiini kombinatsioon vastab tänapäevastele turva-, kvaliteedi- ja tõhususenõuetele.

E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse kahjustuse eest. Ribloflaviin aitab säilitada normaalse energiavahetuse, närvisüsteemi normaalse toimimise, naha- ja limaskestade normaalse seisundi ja on tähtis normaalse nägemise tagamiseks.

Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.

Koostisained. Koensüüm Q10, riboflaviin, DL-alfa tokoferüülatsetüül, paakumisvastane aine dikaltsiumfosfaat, täidis rasvhapete magneesiumsoolad, täidis tselluloos, paakumisvastane aine ränidioksiid, täidis rasvhapped, paakumisvastane aine talk.

1 tablett sisaldab (NRV*, %): 30 mg koensüümi Q10, 2 mg (143 %) B2-vitamiini, 22 mg (183 %) E-vitamiini.

*- Päevane toitumissoovitus.

Pakk: müügil kolme paki kaupa, kokku 90 tabletti. Komplekti hind on 44,95 eurot. Pildil on üks pakk.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 44.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta