NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

Fordren Tighs Glutes Cellulite

Itaalia firma Zuccari toidulisand Fordren THIGHS GLUTES CELLULITE on väga kõrge kvaliteediga toode, mis on mõeldud neile, kes hoolitsevad oma tervise eest.

Fordren THIGHS GLUTES CELLULITE on toidulisand, mis sisaldab väätkõrvitsa (ingl Caigua; ld Cyclanthera pedata), puju (ld Artemisia), india spinati (ingl Red Vine, ld Basella alba), osja (ingl Horsetail; ld Equisetum), hariliku maarjaohaka (ld Silybum marianum) ekstrakte ja akaatsiavaigust saadavat kummiaraabikut (ld Acacia fiber) ning magneesiumi. Lisaks on see toidulisand rikastatud ananassi lehe-, varre- ja südamikuekstraktiga.

Toidulisandi koostisel on diureetiline mõju. See aitab organismist väljutada vedeliku ülejääke ja puhastab toksiinidest. Ananassi ekstraktid aitavad vähendada rasvade lokaalseid ülejääke, väätkõrvits ja osi ei lase organismi koguneda üleliigsel veel, kummiaraabik aitab tervena hoida soolestikku, india spinat aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivse stressi eest ning magneesium aitab hoida normaalsena valkude sünteesi, säilitada elektrolüütide tasakaalu ja vähendada väsimust ning kurnatustunnet.

Toidulisandi tarbimine: ühe toote pakikese sisu (10 ml) tuleb lahustada pooles liitris vees ja juua saadud segu osade kaupa kogu päeva jooksul. Nii tuleb toimida 30 päeva järjest.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav toidulisandit tarbida regulaarselt, hoida füüsilist aktiivsust ning toituda mitmekülgselt. Pidage meeles, et iga organism reageerib toidulisandile individuaalselt ja vajadusel konsulteerige oma perearstiga.

Usume, et toidulisand Fordren Thighs Glutes Cellulite parandab teie enesetunnet ja annab igakülgset kasu. See on toode, milles ühinevad iidne tarkus ja teaduslik innovatsioon.

Pakk1 karp sisaldab 30 toote pakikest. Ühe karbi hind on 44,95 €. Pildil on üks karp, milles on 30 toote pakikest.

Tootja: ZUCCARI s.r.l. Via del Commercio 66/68, 38121 Trento, Itaalia.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 44.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta