NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

NatureLab Acai

NatureLab Assai+ - assai marjadega rikastatud toidulisand Assai marju on Lõuna-Ameerikas, eriti Brasiilias, toiduna ja tervisetugevdajana tuntud ja kasutatud juba aastasadu. Viimasel aastakümnel on need marjad muutunud läänemaailmas väga populaarseteks, seda eriti USA-s.

Assai marjad on salat-euterpepalmi (ladina keeles Euterpe oleracea, inglise keeles Acai palm) viljad. See palmiliik kasvab Lõuna- ja Kesk-Ameerika troopilistes piirkondades, eriti levinud on see Brasiilia Amazonase basseini niisketes vihmametsades.

Assai mari on väike tumelilla luuvili, mis sarnaneb väliselt viinamarjale, kuid on väiksem ja vähesema viljalihaga kuna viljal on küllaltki suur – kuni 1 cm läbimõõduga – seeme. Ühel palmioksal on 500-900 marja ja puu annab igal aastal kaks korda saaki.

Uuringutega on tõestatud, et see väike mari on rikas antioksüdantide allikas. Antioksüdandid on vitamiinid, mineraalid ja teised toitained, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjuliku mõju eest. Just tänu selle antioksüdatiivsetele omadustele kasutatakse assaiõli tihti kosmeetikatoodetes: kreemides ja šampoonides ning naha vananemist aeglustavatel iluprotseduuridel.

Assai marjad on looduse kingitus inimesele. Kõige paremini on need organismile omastatavad assai marjade ekstraktidega rikastatud toidulisandis „Assai marjad”.

Koostisained. Salat-euterpepalmi (Euterpe oleracea) marjade ekstrakt, täidis tselluloos, täidis võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, täidis polüvinüülpürrolidoon, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvaine titaandioksiid, niiskusesäilitaja propüleenglükool, värvaine raudoksiid, paakumisvastane aine talk, täidis rasvhapete magneesiumsoolad, täidis rasvhapped, paakumisvastane aine ränidioksiid.

2 tabletti sisaldavad: 1000 mg salat-euterpepalmi (Euterpe oleracea) marjade ekstrakti, mis vastab 4000 mg puhtale salat-euterpepalmi (Euterpe oleracea) marjade kogusele.

Tarbimine. Soovitatav on tarbida 1 tablett 2 korda päevas koos toiduga.

Hoiatused. Rasedad ja rinnaga toitvad naised peaksid enne selle toote kasutamist arstiga nõu pidama.

Pakend: müügil on 3 pakist koosnev komplekt, mis sisaldab 180 tabletti. Komplekti hind on 47,95 eurot. Pildil on üks pakk.

Tarnija: Nordic Essentials Products AB, Enhagsslingan 3, SE 187 40 Täby, Rootsi.

Edasimüüja. DirectMarketing OÜ, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 47.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta