NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

NatureLab NordicBlueberry+

NatureLab NordicBlueberry+ (Põhjamaa mustikas+) tabletid on toodetud steriilses keskkonnas lüofiliseerimise teel. See on täiuslik kuivatus- ja kontsentreerimisviis, mille käigus toode ei kaota oma kasulikke omadusi – kõik vitamiinid ja mineraalained säilivad.

Mustikas (ld Vaccinium myrtillus) on kanarbikuliste sugukonda kuuluv mitmeaastane puhmastaim, mis on levinud Euroopas, Põhja-Aasias ja Põhja-Ameerikas. Mustikat on iidsetest aegadest tarvitatud toiduna mitmetes maailma kultuurides.

Tsink aitab säilitada normaalset nägemist.

Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.

Koostisained. Hariliku mustika (Vaccinium myrtillus) marjade ekstrakt, täidis isomalt, täidis tselluloos, hariliku saialille (Calendula officinalis) õite ekstrakt, tsinklaktaat, täidis rasvhapete magneesiumsoolad, täidis rasvhapped, glaseeraine šellak.

2 tabletti sisaldavad (NRV*, %): 200 mg hariliku mustika (Vaccinium myrtillus) marjade ekstrakti (mis sisaldab 50 mg antotsüaane), 40 mg hariliku saialille (Calendula officinalis) õite ekstrakti (mis sisaldab10 mg luteiini), 5 mg (50 %) tsinki. *- Päevane toitumissoovitus.

Pakk: müügil kolme paki kaupa, igas pakis on 60 tabletti. Kokku 180 tabletti, mille hind on 39,95 eurot. Pildil on üks pakk.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 39.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta