NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

NatureLab RoseaRoot+

Kuldjuur (ld Rhodiola rosea, roosilõhnaline kuldjuur) on levinud maakera külmades piirkondades (Arktikas, Kesk-Aasia mägedes, Skandinaavias, Islandil, Kaljumäestikus jm). Nende alade elanikud on iidsetest aegadest tundnud kuldjuure kasulikke omadusi. Kuldjuur kuulub adaptogeensete taimede hulka. Adaptogeenid on stimulaatorid, mis erinevalt kurnavast dopingust või nikotiinist toetavad organismi. Termin adaptogeen kõneleb sellest, et taim aitab organismil kohaneda füüsilise ja psühholoogilise stressiga ning rakendada sellega võitlemiseks olemasolevaid ressursse. Adaptogeenid suurendavad organismi üldist vastupanuvõimet, mõjumata konkreetsele organile või elundkonnale.

RoseaRoot+ ekstrakt vastab tänapäeva ohutus-, kvaliteedi- ja efektiivsusnõuetele. Seda tõendab pakendile trükitud ingliskeelne lühend GMP (hea tootmistava). See on tähis, mis antakse vaid parima kvaliteediga tervisetoodetele.

Koostis: ühes tabletis on 125 mg standarditud, kontsentreeritud ja sertifitseeritud kuldjuureekstrakti (Rhodiola rosea L.). NatureLabi kuldjuureekstrakt sisaldab suurel hulgal järgmisi aktiivaineid: 3% rosaviini ja 2% salidrosiidi õigesti tasakaalustatud vahekorras.

Abiained: isomaltitool, mikrokristalne tselluloos, taimne magneesiumstearaat.

Pakend: müügil kolme paki kaupa, igas pakis on 60 tabletti. Kokku 180 tabletti hinnaga 39.95 eurot. Pildil on üks pakk.

Tootja: TopFormula Healthcare AB Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 39.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta