NatureLabi tootedTellimistingimusedTervisetootedKontakt

SkinCollagen with fish collagen enhancement

See toidulisand on kalakollageeni Peptan F2000), C-, B2- (biotiini) ja B3- (niatsiini) vitamiinide ning mikroelementide tsingi ja kaaliumjodiidi kombinatsioon, mis on mõeldud kõigile oma naha eest hoolitsevatele naistele ja meestele.

Kollageen on iga organismi peamine struktuurne proteiin. See on organismi sidekoe ja epiteelkoe põhimembraani üks tähtsamaid alusmaterjale. Kollageen moodustab meie organismis 25%-30% kõigist proteiinidest ja paistab silma erilise venitustugevuse poolest, seetõttu tugevdab kollageen organismi mitmeid süsteeme, eriti nahka, luid ja liigeseid.

Kollageeni tootmise eest hoolitsevad mitmed rakud, aga aastate jooksul selle tootmine väheneb ja 40. eluaasta lähenedes on kollageeni puudust juba selgelt tunda, kuna nahk, liigesed ja luud ei ole enam sellised nagu nooruses. Tuntakse mitmeid erinevaid kollageenitüüpe (28 liiki). Kalakollageen Peptan 5000 on eriti hinnatud: see sisaldab 18 meie organismile vajalikku aminohapet, lisaks sellele on selle struktuur identne meie nahas ja luudes naturaalselt eksisteerivale kollageenile (nn 1. kollageeni tüüp), niisiis on see kollageen hästi omastatav ja ei tekita allergiat. See on eriliselt puhas, naturaalne ja bioloogiliselt aktiivne toode. Peptan F2000-l on eriti tähtis roll naha elastsuse säilitamisel, vananemisprotsesside edasilükkamisel ja kortsude tekkel. Uuringud on näidanud, et nimetatud proteiinil koos hüaluroonhappega on eriliselt tähtis roll terve naha struktuuri säilitamisel naha niiskuse, pehmuse ja sileduse tagamisel.

Arvatakse, et kollageenilaadseid aineid võib saada ka toidust, nt sojast, rasvastest kaladest, kalkunilihast, spinatist, kapsast ja lehtsalatist.

C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele tootmisele, mis on vajalik veresoonte ja naha normaalse funktsiooni tagamiseks ning immuunsüsteemi normaalseks toimimiseks. Biotiin, jood, niatsiin ja tsink aitavad säilitada naha normaalse seisundi. Tsink aitab säilitada juuste ja küünte normaalse seisundi ning aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.

Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.

Koostisained: kalakollageen Peptan F2000 500 mg, C-vitamiin (askorbiinhape), biotiin, jood (kaaliumjodiid), niatsiin (nikotinamiid), tsink (tsinklaktaat). Abiained on magneesiumstearaat, maisitärklis.

1 tablett sisaldab (NRV*, %): kalakollageeni Peptan F2000 500 mg, C-vitamiini (askorbiinhape) – 80 mg, NRV - 100% NRV, biotiini – 50 µg, NRV – 100% NRV, joodi (kaaliumjodiid) – 150 µg, NRV – 100% NRV, niatsiini (nikotinamiid) – 16 mg, NRV - 100% NRV, tsinki (tsinklaktaat) – 10 mg, NRV - 100% NRV.

*- Päevane toitumissoovitus.

Pakk: müügil kolme paki kaupa, kokku 90 tabletti. Komplekti hind on 47,95 eurot. Pildil on üks pakk.

Tootja: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Rootsi.

Edasimüüja: DirectMarketing OÜ, Narva 5, Tallinn.

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka

Hind: 47.95 EUR   Telli

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta